پذیرش سال یک پزشکی و دندانپزشکی در بلاروس

پذیرش سال یک پزشکی و دندانپزشکی بلاروس

 

اگر شما متقاظی تحصیل در رشته پزشکی خارج از کشور هستید می توانید در دانشگاه علوم پزشکی مینسک بلاروس تحصیل کنید.

شرایط جذب و پذیرش در دانشگاه علوم پزشکی مینسک برای دانشجویان کسب نمره قبولی از آزمون ورودی این دانشگاه می باشد که دروس امتحانی آن هم زیست , شیمی و زبان عمومی می باشد که بعد از کسب نمره قبولی شما می توانید بدون گذراندن دروه پیش دانشگاهی (پریمیدکال) وارد دانشگاه برای تحصیل در رشته ی سال یک پزشکی عمومی یا دندان پزشکی شوید ,اما اگر شما نمره قبولی را نتوانید کسب کنید باید دوره پیش دانشگاهی (پریمیدکال) به زبان انگلیسی شرکت کنید.

اگر شما مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق دیپلم در رشته های پزشکی دارید و قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور دارید می توانید به راحتی در این دانشگاه تحصیل کنید و شانس قبولی شما در این دانشگاه بالا می باشد.

شما بعد از گذراندن یک سال تحصیلی در رشته پزشکی سال یک دیگر نیاز به گذراندن دوره پیش دانشگاهی (پریمیدکال) نخواهید بود و می توانید در رشته پزشکی به زبان انگلیسی و یا دندانپزشکی به زبان انگلیسی در کشور بلاروس به راحتی ادامه تحصیل دهید.

یکی از نکات که به زودی برای دانشجویان اعلام می گردد تحصیل در رشته دارو سازی در بلاروس و در دانشگاه مینسک به زبان انگلیسی می باشد که طی جلسات اخیر به زودی در این رشته تحصیل به زبان انگلیسی برگزار می گردد همچنین که در رشته پزشکی به زبان انگلیسی تدریس می شود.

شما برای تحصیل در بلاروس و کسب اطلاعات از اقامت و اشتغال در این کشور می توانید با ما تماس بگیرید.