تحصیل در دانشگاه آیدین استانبول

دانشگاه های ترکیه: یکی ازمعتبرترین دانشگاه های غیردولتی و مورد تأیید وزارت آموزش دانشگاه آیدین می باشد که در شهر استانبول ترکیه واقع شده است.

 

1380933284

این دانشگاه در کلیه مقاطع تحصیلی کاردانی در رشته های (برنامه نویسی کامپیوتر، تکنولوژی کامپیوتر، تجارت خارجی، مدیریت بازرگانی، توریسم و راهنمای تور، ترجمه کاربردی ترکی-انگلیسی) – کارشناسی در رشته های(تربیت معلم زبان انگلیسی، زبان و ادبیات انگلیسی، مدیریت بازرگانی، تجارت بین الملل، مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی صنایع، مهندسی نرم افزار، مترجمی و مترجمی همزمان)-کارشناسی ارشد در رشته های (زبان و ادبیات انگلیسی، مدیریت بازرگانی، علوم سیاسی و روابط بین الملل، مدیریت بازرگانی برای مدیران ) ودکترا در رشته های (زبان و ادبیات انگلیسی، مهندسی کامپیوتر) به زبان های انگلیسی دانشجو می پذیرد.

مدارک صادره از دانشگاه با شرایط اسان در مقاطع کاردانی و کارشناسی بصورت قطعی و در مقاطع تحصیلات تکمیلی مورد تأیید وزارت علوم ایران می باشد. این دانشگاه برای اینکه دانشجویان خارجی بیشتری را جذب کند بورس تحصیلی به صورت ۵۰% تخفیف در شهریه اعطاء می نماید.دانشگاه ایدین در مقطع کاردانی وکارشناسی سالانه فقط یک بار(ترم پاییز) ودرمقطع تحصیلات تکمیلی سالانه دوبار(ترم پاییز وبهار) دانشجو می پذیرد. شهریه دانشگاه در دوره های مختلف متفاوت می باشد مثلا شهریه دوره های دکترا برای دوره چهار ساله ۶٫۷۰۰ دلار دکترای پیوسته (کارشناسی ارشد + دکترا) برای کل دوره ۵ ساله ۸٫۳۵۰ دلار کارشناسی ارشد برای کل دوره ۲ ساله ۴٫۴۵۰-۴٫۲۰۰ دلار دکترای عمومی دندانپزشکی به مدت ۵ سال سالانه ۲۱٫۶۰۰ دلار دوره های کارشناسی به مدت ۴ سال سالانه ۶٫۰۰۰ دلار دوره های کاردانی: به مدت ۲ سال سالانه ۲٫۷۰۰ دلاردوره های آمادگی دانشگاه (۱ ساله): کاردانی ۲٫۵۵۰ دلار، کارشناسی ۵٫۰۲۵ دلار و دندانپزشکی ۱۰٫۱۰۰ دلارمی باشد.

این دانشگاه در موقعیت مکانی مناسب واقع شده است وبه فرودگاه آتاتورک نزدیک می باشد و از نظر دسترسی نیزبه فرودگاه، مترو، تراموا و خطوط اتوبوسرانی برای دانشجویان خارجی مناسب می باشد. مؤسسه شبکه دانش فرا اطلاع، به عنوان نماینده رسمی دانشگاه آیدین در ایران، با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری اماده ارایه خدمات برای ورود شما به این دانشگاه می باشد.