دانشگاه اپیت APIIT مالزی

APIIT Apyt University Malaysia

دانشگاه اپیت یکی از دانشگاه های خوب کشور مالزی می باشد که در کشور های چون استراليا، هند، پاكستان و سريلانكا فعالیت دارند .

دانشگاه اپیت مالزی درجنوب كوالالامپور به نام پارك فن آوری واقعه شده است که تا مرکز شهر  حدود ۲۰ كيلومتر فاصله دارد .

دانشگاه APIIT مالزی یکی از موسسه های آموزشی معتبر می باشد که با نمايندگی رسمی از دانشگاه Staffordshire در انگلستان مشغول به تدریس دروس برای دانشجویان داوطلب می باشد ,رشته های تحصیلی در دانشگاه اپیت در مقطع لیسانس(کارشناسی) در کشور مالزی برای دانشجویان نسبت به کشور های دیگر ارزان تر می باشد.مدرک تحصیلی و پایانی دانشجویان این دانشگاه از از سوی دانشگاه Staffordshire اعطا  می شود.

 

دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های  IT، علوم كامپيوتر، مهندسی نرم افزار، هوش مصنوعی، برنامه نويسی موبايل، امنيت كامپيوتر، مديريت دانايی، مديريت IT، تجارت الكترونيك و بازاريابی الكترونيك دارند می توانند برای تحصیل در مالزی به این دانشگاه مراجعه کنند.اگر که قصد تحصیل در خارج از کشور در رشته های مهندسی شبكه، تجارت بين الملل، مديريت منابع انسانی، حسابداری، طراحی بازی های كامپيوتری، فناوری رسانه  دارید می توانید در کشور مالزی و در دانشگاه UCTIتحصیل کنید.

اگر قصد تحصیل در خارج از کشور در رشته ی موسیقی دارید می توانید در دانشگاه ICOM ، كالج بين المللی موزيك مالزی اقدام به تحصیل کنید.

 

هزینه تحصیل در مالزی

اگر شما قصد تحصیل در مالزی دارید باید از هزینه های آن هم اطلاع داشته باشید,هزینه ماهانه ۲۵۰ تا ۳۵۰ دلار برای هر دانشجو می باشد.دانشگاه APIIT مالزی برای دانشجویان خوابگاه فراهم کرده است که دانشجویان می توانند با هزینه کم آن را اجاره کنند.

 

تقویم تحصیلی دانشگاه

Des-Jan اذر – دی ماه

مهلت ارسال مدارک تا  مرداد ماه

Jun – July   تیر ماه

 

 

 

آدرس و شماره تلفن دانشگاه:

آدرس: Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT) Technology Park Malaysia Bukit Jalil, 57000 Kuala Lumpur Malaysia

تلفن: ۰۰۶۰۳۸۹۹۶۱۰۰۰
فکس: ۰۰۶۰۳۸۹۹۶۱۰۰۱