ویزای تحصیلی استرالیا

ویزای تحصیلی استرالیا

 

وجود دانشگاه های عالی در استرالیا باعث شده است سالانه تعداد زیادی از دانشجویان و دانش آموزان برای تحصیل به استرالیا بروند.یکی از دلایل در خواست زیاد برای ویزای استرالیا ,وجود دانشگاه‌های برتردنیا بارتبه‌های زیر۱۰۰ در استرالیا می باشد .

ویزای تحصیلی استرالیا برای متقاظیان بسیارمنفعت دارد,یکی از مزیای ویزای تحصیلی استرالیا این می باشد که همسرمتقاضی نیزمی‌تواندبه صورت تمام‌ وقت در استرالیا کار کند,همچنین دانشجویان پس از اتمام تحصیل می توانند به مدت یکسال ونیم بعد از زمان تحصیل (تحصیل دو ساله) اقامت داشته باشند.دانشجویانی که در مقطع فوق لیسانس و یا دکترا قصد تحصیل در استرالیا دارند می توانند بصورت تمام وقت کار کنند و هزینه زندگی خود را بدست آورند.

سن تحصیل برای ایرانی های که قصد ویزای تحصیلی استرالیا دارند ,بعد از پایان دبستان و سن ۱۲ سالگی می باشد ,اگر قصد همراه برای فرزند خود دارید تا سن ۱۸ سالگی هم یکی از والدین می توانند فرزند خود را همراهی کنند.اگر شما قصد تحصیل در مقطع لیسانس در دانشگاه های استرالیا دارید و نمره های شما پایین می باشد باید در دوره ی پیش نیاز یک ترم شرکت کنید تا نمره های شما بهبود یابد.

اگر نمره درس زبان شما پایین باشد باید طبق قانون دانشگاه های این کشور بابت هرنیم نمره به مدت ۱۰ هفته کلاس بروید.

اگر شما ویزای تحصیلی استرالیا شده اید و قصد تحصیل بصورت تحقیقاتی دارید باید مدرک Proposal داشته باشند و همچنین معدل آنها بالای ۱۷ باشد .

ویزای تحصیلی استرالیا

ویزای آموزش عالی برای استرالیا ,ویزاهای۵۷۳ و‌ ۵۷۴ می باشد.این ویزا مخصوص افرادی می باشند که قصد تحصیل در استرالیا دارند.

اگر قصد ویزای تحصیلی به دلیل آموزش تمام وقت در رشته های فنی و حرفه ای دراسترالیا دارید باید ویزای ۵۷۲ دریافت کنید.

اگر قصد ویزای برای تحصیل فشرده زبان انگلیسی دارید باید ویزای ۵۷۰ دریافت کنید.

اگر قصد تحصیل در مدارس استرالیا دارید باید ویزای ۵۷۱ دریافت کنید.

اگر قصد همراه فرزند زیر ۱۸ سال خود برای رفتن به استرالیا دارید می توانید ویزای ۵۸۰ دریافت کنید.