دانشگاه زبان های خارجه مینسک MSLU بلاروس

دانشگاه زبان های خارجه مینسک

 

اگر قصد تحصیل در رشته های زبان دارید,می توانید در دانشگاه قدیمی مینسک بلاروس تحصیل کنید.دانشگاه زبان های خارجه مینسک MSLU بلاروس در مقطع لیسانس  و فوق لیسانس و دکترا دانشجو می پذیرید .این دانشگاه تدریس زبان های  انگلیسی ,المانی,فرانسوی ,ایتالیایی ,ژاپنی ,چینی,عربی ,ترکی ,کره ای,چکی, فارسی ,روسی و بلاروسی به متقاظیان تحصیل در رشته زبان آموزش می دهد.

رشته های دیگری هم از قبیل تفسیر و ترجمه,اموزش و تدریس زبان انگلیسی ,ادبیات انگلیسی در این دانشگاه برای دانشجویان تدریس می شود.

 

شرایط تحصیل در دانشگاه زبان مینسک بلاروس

اگر شما قصد تحصیل در دانشگاه زبان مینسک بلاروس دارید,باید در ابتدا در دوره ی پیش دانشگاهی زبان را گذرانده باشید,زبان تدریس اصلی در دانشگاه مینسک بلاروس,زبان روسی می باشد.اما اگر شما به زبان روسی مسلط نیستید می توانید تحصیل در این دانشگاه را به زبان انگلیسی انتخاب کنید.یعنی تحصیل برای شما به زبان انگلیسی می باشد.یعنی انگلیسی را با انگلسی آموزش می دهند .

یکی از نکات مهم و قابل ذکر برای تحصیل در این دانشگاه این می باشد که شما زبان روسی را یاد بگیرید, زیرا اگر شما زبان روسی بلد نباشید برای تحصیل و پاس نمودن دروس در این دانشگاه دچار مشکل می شوید.زیرا بعضی از دورس برای شما با زبان روسی تدریس می شود.

شما برای پذیرش در دانشگاه زبان مینسک بلاروس باید مدرک دوره پیش دانشگاهی زبان را داشته باشید تا زمان ثبت نام در دانشگاه به راحتی بتوانید پذیرش شوید.

مدت زمان تحصیل در دانشگاه زبان مینسک بلاروس

مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی (لیسانس )چهار سال می باشد,اما در مقطع کارشناسی ارشد(فوق لیسانس) بین یک و نیم الی ۲ سال است و همچنین در مقطع دکترا بین ۲ سال الی ۴ سال می باشد.

اگر شما قصد تحصیل در دانشگاه زبان مینسک بلاروس دارید ,می توانید با ما تماس بگیرید تا برای شما اطلاعات بیشتر بدهیم.