دانشگاه پزشکی دانتسک اوکراین

یکی از دانشگاه معتبر اوکراین و اروپا دانشگاه پزشکی دانتسک می باشد که در سال ۱۹۳۰ تاسیس شده است و از نظر رتبه جهانی در بین دانشگاه ها رتبه ی ۶۰۰ دارد.

این دانشگاه دارای اساتید خوب برای اموزش به دانشجویان می باشد. دانشجویان زیادی از سراسر جهان خصوصا اروپا به این دانشگاه مراجعه می کنند.یکی از نکته های قابل ذکر برای این دانشگاه اساتید سخت گیر در امر تدریس می باشد که برای دانشجویانی که قصد درس نخواندن و نمره های پایین دارند مناسب نمی باشد.

دانشگاه پزشکی دانتسک اوکراین

هزینه ی تحصیل در دانشگاه پزشکی دانتسک اوکراین

برای هر ترم تحصیل در رشته ی پزشکی دانتسک اوکراین به زبان روسی تقریبا ۱۶۰۰ دلار می باشد اما تحصیل به زبان انگلیسی در رشته پزشکی هر ترم ۲۱۰۰ دلار می باشد.

برای هر ترم تحصیل در رشته ی دندانپزشکی به زبان روسی دانتسک اوکراین تقریبا  ۱۷۰۰ دلار می باشد اما اما تحصیل به زبان انگلیسی در رشته دندانپزشکی هر ترم ۲۳۰۰ دلار می باشد.

برای هر ترم تحصیل در رشته ی داروسازی به زبان روسی دانتسک اوکراین تقریبا ۱۶۰۰ دلار می باشد اما اما تحصیل به زبان انگلیسی در رشته داروسازی هر ترم ۲۱۰۰ دلار می باشد.

هزینه خوابگاه ماهانه تقریبا بین ۵۰ تا ۱۰۰ دلار می باشد (بستگی به درجه خوابگاه شما دارد)

مدرک معتبر این دانشگاه برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های برتر اروپا یا قصد کار در اروپا دارند بسیار مناسب می باشد.

شرایط جذب دانشجو در دانشگاه پزشکی دانتسک اوکراین نمره قبولی در دوره پریمدیکال می باشد که اگر شما نمره قبولی کسب نکنید باید دوباره در دوره شرکت کنید.