تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند

فنلاند یکی از کشورهای اروپایی می باشد که از نظر وسعت پنجمین کشور قاره اروپا محسوب می شود .تحصیل در فنلاند رایگان می باشد .فنلاند کشور خوش اب و هوایی می باشد که برای تحصیلات عالیه شما دانشجویانی که قصد تحصیل در خارج از کشور دارید مناسب می باشد.

اعزام دانشجو به فنلاند

قوانین تحصیل در فنلاند

تحصیل در فنلاند نکته های خاصی دارد که ما برای شما بازگو می کنیم :باید بین تحصیل شما در مقطع  لیسانس تا فوق لیسانس بیشتر از ۵ سال طول نکشد و اگر قصد ادامه تحصیل بعد از لیسانس دارید در دانشگاه های فنلاند باید معدل شما ۱۳ و همچنین در  ازمون IELTSکه از شما گرفته میشد باید حداقل نمره ۶٫۵ را کسب کنید.در دوره دکترا اگر قصد تحصیل در فنلاند هم دارید باید شما معدل ۱۵ و کسب حداقل نمره ۷در آزمون های آیلتس آکادمیک و  GREرا کسب نمایید.

برای حضور در خوابگاه های دانشگاه فنلاند باید هزینه کنید که حداقل آن ۲۵۰ یورو می باشد و جمعا هزینه های زندگی و تحصیل در فنلاند حدود ۷۰۰۰ یورو در سال هزینه می شود.

زبان تدریس در دانشگاه های فنلاند انگلیسی می باشد و دیگر نیاز به یاد گیری دیگری زیان ها ندارید ,یکی دیگر از خوبی های دانشجو شدن در فنلاند این می باشد که شما بیمه تحصیلی دانشجویی برخوردار می شوید ,اگر قصد کار در هنگام تحصیل دارید هم می توانید  ۲۰ ساعت کار در هفته را انجام بدهید.

دانشجویانی که بعد از تحصیل در فنلاند قصد بورسیه گرفتن دارند فقط بعد از مقطع دکترا می باشد که شما با کسب معدل بالا می توانید بورسیه بگیرید.

شما باید برای تحصیل در فنلاند در اسرع وقت کارهای لازم و اخذ ویزای اقدام کنید زیرا بخاطر تحصیل در رایگان در این کشور ظرفیت بالا می رود و شما از تحصیل در این کشور باز می مانید البته تحصیل در رشته های هنر و پزشکی رایگان نمی باشد.