تحصیل و اعزام دانشجو به چین

تحصیل آسان در خارج از کشور را در کشور چین می باشد که برای تحصیل در دوره لیسانس (کارشناسی) و فوق لیسانس(کارشناسی ارشد) شما می توانید به راحتی در یکی از دانشگاه خوب چین که  ازجمله برترین دانشگاه های دنیا محسوب می شود ,ثبت نام کنید و به تحصیل بپردازید.

اعزام دانشجو به چین

اگر به دنبال تحصیل در چین هستید شما می توانید طی یک ماه هم در دانشگاه های چین و هم ویزای تحصیلی چین را بگیرید و هم در یکی از دانشگاه خوب چین تحصیل کنید.

تحصیل در چین رایگان نمی باشد اما هزینه تحصیل و زندگی از ایران و حتی سه برابر کمتر از کشور های غربی می باشد,شما می توانید با هزینه کزدن  ۱۲تا ۱۵ میلیون تومان در یک سال هم برای خرج تحصیل و هم  هزینه زندگی می باشد.

یکی دیگر از نکات مثبت در دانشگاه چین این می باشد که از شما مدرک زبان  IELTS در خواست نمیکنند ,اما در دانشگاه هم به زبان انگلیسی و هم به زبان چینی تدریس می شود.اگر قصد یادگیری بیشتر زبان انگلیسی دارید می توانید در همان دانشگاه با حداقل هزینه که ۳۰% کمتر از هزینه دانشگاه های دیگر می باشد ,یاد بگیرید.

اگر شما یک وکیل را برای حضور  و تحصیل در چین داشته باشید می توانید به راحتی و حتی با گذشت زمان یک ماه بعد از تصمیم شما که در خارج از کشور تحصیل داشته باشید به درستی موقعیت شما برای تحصیل در این کشور فراهم شود.