تحصیل و اعزام دانشجو به لوکزانبورگ

لوکزانبورگ یک کشوری اروپایی می باشد که هم مرز با آلمان، فرانسه و بلژیک است. جمعیت کشور لوکزانبورگ پانصدهزار نفر می باشد .این کشور کوچک به سه بخش تقسیم می شود:۱-دیکریخ ۲-گرونماخر ۳-لوکزامبورگ

لوکزامبورگ

اگر شما قصد تحصیل در خارج از کشور ,و به مقصد یکی از کشور های اروپایی دارید می توانید با برنامه ریزی به کشور لوکزانبورگ به راحتی در این کشور تحصیل کنید . این کشور دانشجو خارجی  جذب می کند در رشته های مدیریت ,حسابداری و فنی

شرایط آسان برای تحصیل در خارج از کشور را می توانید در لوکزانبورگ احساس کنید ,زیرا برای ورود و پذیرش در دانشگاه این کشور نیاز به  آزمون ورودی نمی باشد و فقط شما با ارائه مدارک تحصیلی خود به دانشگاه ,به ادامه ی تحصیل خود بپردازید.

در دانشگاه کشور لوکزانبورگ شما می توایند به زبان انگلیسی تحصیل کنید.(زبان تحصیل در دانشگاه کشورلوکزانبورگ به ۷ زبان رایج دنیا می باشد). اگر قصد یادگیری زبان این کشور را دارید هم می توایند در کلاس های یادگیری زبان این کشور بصورت رایگان شرکت کنید.

اگر شما قصد مهاجرت به لوکزانبورگ دارید ,می توایند بعد از ۷ سال اقامت و یا تحصیل در لوکزانبورگ ,اقامت دائم بگیرید.

یکی از معایب این کشور برای تحصیل این است که فقط یک دانشگاه برای تحصیل دارد و رتبه خوبی در بین دانشگاه های اروپا ندارد ,اما به دلیل شرایط خوب اقتصادی این کشور دانشجویان خارجی زیادی جذب دانشگاه University of Luxembourg می شوند.