تحصیل و اعزام دانشجو به پرتغال

یکی از راه های سفر امن و مناسب به پرتغال ,سفر و تحیصل در این کشور می باشد.اگر شما قصد تحصیل در خارج از کشور دارید و هنوز مدرک دیپلم هم ندارید ما برای شما تحصیل در پرتغال پیشنهاد میکنیم.زیرا این کشور امکانات را برای خارجی هایی که قصد تحصیل دارند حتی تا مدرک دکترا حمایت میکند و امکان تحصیل را در بهترین شرایط برای دانشجو ها فراهم کرده اند.

تحصیل در پرتغال

اگر بخواهیم از لحاظ سطح دانشگاه ها برتر ماننده سوئیس، امریکا، کانادا ,دانشگاه های پرتغال را هم بسنجیم پایین تر نمی باشد بلکه هزینه و مخارج در پرتغال پایین تر می باشد و این برای شما که قصد تحصیل پرتغال را دارید مناسب باشد.

اگر قصد برنامه ریزی و تحصیل در پرتغال دارید ,بدانید که پرتغال کمترین زمان را از شما می خواهد که بتوانید جذب دانشگاه در این کشور شوید و حدودا زمان مورد نیاز برای شما زمانی کمتر از ۳ ماه می باشد ولی برای تحصیل در کشور ها دیگر باید مدت زمان ۵ ماه یا بیشتر سپری کنید تا شما جذب و به تحصیل بپردازید.

یکی دیگر از خوبی های تحصیل و اقامت در پرتغال این می باشد که  محدودیتی در انتخاب رشته ی تحصیلی در دانشگاه های پرتقال وجود ندارد و همچنین برای دریافت ویزای پرتغال ,ویزای تحصیلی محدودیت سنی وجود ندارد.

یکی دیگر از نقطه های جذب دانشجو ها در پرتغال وجود خابگاه های بسیار شیک که در کنار ساحل  اقیانوس آتلانتیک هم می باشد و توریست های زیادی هم به این منطقه سفر می کنند می باشد .

دانشجویان پرستاری که قصد اقامت و تحصیل در پرتغال دارند از تسهیلات ویژه برخوردار می شوند.