تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان

ادامه تحصیل در انگلستان

 

اگر قصد ادامه تحصیل در خارج کشور دارید می توانید در کشور انگلستان ادامه تحصیل بدهید,همچنین با اخذ ویزای تحصیلی انگلستان ,اقامت در این کشور را بدست آورید.

یکی از کشور های خوب برای تحصیل انگلستان می باشد که با امکانات عالی و کادر آموزشی خوب برای پیشرفت دانشجویان در تحصیل بسیار مناسب می باشد.زیرا مدرک تحصیلی از دانشگاه های انگلستان برای بازار کار بین مدرک دانشگاه های کشور های دیگر بسیار بالاتر می باشد.

یکی از دلایلی که دانشجویان زیادی برای تحصیل به انگلستان می روند ,سطح بالا و رتبه بالای دانشگاه ها و مدارس این کشور در جهان می باشد که حتی کشور های چون آمریکا و استرالیا هم برنامه تحصیلی خود را شبیه به دانشگاه های انگلستان قرار می دهند.

برای دریافت ویزای انگلستان و تحصیل در انگلیس حدود ۴ یا ۵ ماه برای شما زمان می برد که ویزا دریافت کنید تا بتوانید در کشور انگلستان ادامه تحصیل دهید.یکی از شرایط تحصیلی در انگلستان این می باشد که دانش آموزان زیر ۱۷ سال مدرک زبان انگلیسی احتیاج ندارند.

اگر خانواده های دانش آموزان قصد رفتن به انگلستان دارند می توانند در فرصت یک هفته در خواست ویزا کنند بعد از اینکه فرزندشان ویزای تحصیلی گرفت به آنها ملحق شوند.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش اولیه :
۱٫ پاسپورت
۲٫شناسنامه
۳٫گاهی اشتغال به تحصیل

 

مزایای تحصیل در انگلستان

یکی از راه اقامت در انگلستان تحصیل در این کشور می باشد,مزایای دیگر تحصیل در این کشور این می باشد که شما بعد از کسب مدرک لیسانس از دانشگاه های این کشور به راحتی می توانید در یکی از دانشگاه های آمریکا و کانادا و استرالیا مدرک فوق لیسانس و دکترا و حتی اقامت در این کشور ها بگیرید.

بعد از پذیرش در دانشگاه در کشور انگلستان می توانید به راحتی گواهی placement  جهت اشتغال دریافت کنید,و مشکلی برای کار کردن در این کشور نداشته باشید.

شما در مدت ۶ ماه بعد از دریافت  نامه CAS قبل از اخد ویزای که از دانشگاه مورد نظر کشور انگلیس می گیرید فرصت دارید که مدارک مورد نیاز برای ثبت نام و ویزای خود کامل کنید.نهایت اقامت تحصیلی در انگلستان بین ۶ ماه تا ۱۸ ماه می باشد اما برای پزشکان ۳ سال قابل تمدید می باشد که اگر ویزای تحصیلی شما بیشتر از ۶ ماه اعتبار داشته باشید می توانید همسر و فرزندان خود را جهت اقامت در این کشور به همراه داشته باشید.

 

اگر قصد تحصیل در انگلستان را دارید ما برای شما توصیه می کنیم ویزای تحصیلی شما بیشتر از ۳ و ۴ ماه باشد که شما می توانید ویزای تحصیلی  Tier 4 در خواست کنید.

نکات قابل ذکر برای دریافت ویزای انگلستان

اگر شما برای تحصیل در مقطع لیسانس در خواست ویزا کنید ,احتمال دریافت ویزا برای همراه شما مشکل می باشد اگر شما برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس درخواست اخذ ویزای انگلستان کنید ی توانید همسر خود را به همراه داشته باشید.

اگر شما در خواست ویزای برای سرمایه گذاری انگلستان اقدام کرده اید هم می توانید خانواده درجه ۱ شخص و فرزندان زیر ۲۱ سال ویزا کنید .

جهت اطلاعات بیشتر برای اقامت و تحصیل در انگلستان می توانید با ما تماس بگیرید.