مدارس بین المللی مجارستان

International Schools Hungary

 

شما دانش آموزانی که قصد تحصیل در خارج از کشور دارید می توانید در مدارس بین المللی مجارستان ادامه تحصیل بدهید.

سه مدرسه ی بین المللی مجارستان به نام های:مدرسه بین المللی انگلیسی بوداپست مجارستان ، مدرسه بی ام ای مجارستان و مدرسه بین المللی آمریکایی مجارستان که به زبان انگلیسی دروس تدریس می شود.

 

مدرسه بی ام ای مجارستان

یکی از بهترین مدارس بین المللی مجارستان مدرسه بی ام ای مجارستان است ,این دبیرستان از سال قبل پذیرش دانش آموز به زبان انگلیسی کرده است و این مدرسه واقع در منطقه ۱۲ در بوداپست مجارستان می باشد.شهریه این مدرسه در حال حاضر ۵۰۰۰ دلار است و خوابگاه هم ندارد.

 

مدرسه بین المللی انگلیسی بوداپست

مدرسه بین المللی بوداپست در منطقه ۱۲ این شهر که بهترین منطقه است قرار گرفته ,این مدرسه دارای امکانات آموزشی خوب و همچنین با پانسیون کامل برای دانش آموزان خارجی و تدریس دروس به زبان انگلیسی می باشد.

شهریه سالیانه مدرسه بین المللی انگلیسی بودا پست هم سالانه ۱۶۰۰۰ دلار است ,یک نکته ی قابل ذکر برای دانش آموزان ایرانی که قصد تحصیل در مدرسه دارند باید دو سال قبل از سال پایانی دبیرستان در این مدرسه ثبت نام نمایند,یعنی در سال پایانی دبیرستان نمی توانند در این مدرسه تحصیل کنند.

همچنین دانش آموزان ایرانی باید درامتحان سطح علمی و زبان انگلیسی شرکت نماید.

 

مدرسه بین المللی آمریکایی مجارستان

مدرسه شبانه روزی و بین المللی مجارستان در نزدیکی شهر بودا پست می باشد که این مدرسه کلیه مقاطع خدمات تحصیلی به دانش آموزان خارجی ارائه می دهد. شهریه آن سالیانه ۸۰۰/۱۹ دلار می باشد.

اگر قصد تحصیل در این مدرسه دارید شما باید قبل از ماه جولای در این مدرسه ثبت نام کنید و در امتحان زبان انگلیسی و مصاحبه شرکت نماید.

اما این مدرسه در حال حاضر نامه ی تضمینی برای ویزای تحصیلی صدور نمی کند.