دانشگاه یوهانس کپلر از لینز اتریش

دانشگاه یوهانس کپلر از لینز اتریش

 

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور دارند و مکان مورد نظر آنها کشور اتریش می باشند ,می توانند در دانشگاه یوهانس کپلر از لینز تحصیل کنند.این دانشگاه در مقطع دکترا,کارشناسی ارشد,کارشناسی,دیپلم کسب و کار و همچنین مهندسی تدریس و به دانشجویانی که بتوانند در تحصیل موفق باشند و نمره قبولی را در آزمون کسب نمایند مدرک اعطا کند.

در سال های اخیر دانشگاه یوهانس کپلر از لینز اتریش جز برترین دانشگاه اروپا قرار گرفته است,زیرا در سال ۲۰۱۲ این دانشگاه در رتبه ۴۱ بین دانشگاه های برتر دنیا قرار گرفت.در این دانشگاه سیستم الکترونیکی برای تدریس به دانشجویان و آزمون از آنها استفاده می شود که اولین دانشگاه در اتریش می باشد که از این سیستم استفاده کرده است.

نام این دانشگاه به افتخار ستاره شناس مشهور جهان یوهانس کپلر نامگذاری شده است .این دانشگاه ,دانشکده هایی دارد:

۱-دانشکده علوم اجتماعی، اقتصاد و کسب و کار

۲-دانشکده علوم و مهندسی

۳-دانشکده حقوق

۴-دانشکدهJKU لینز

قدیمی ترین دانشکده این دانشگاه,دانشکده علوم اجتماعی می باشد که دارای  ۳۲ موسسه علمی می باشد: اقتصاد و مدیریت بازرگانی، انفورماتیک کسب و کار، کسب و کار و آموزش و پرورش، اقتصاد اجتماعی، جامعه شناسی و آمار

دانشکده علوم و مهندسی دانشگاه یوهانس کپلر از لینز اتریش در سال ۱۹۷۵ تاسیس شده است که در این دانشکده علاوه بر مدرک  دیپلم و درجه دکترای حقوق مدرک  لیسانس در حقوق تجارت برای فارغ التحصیلان خود اعطا می کند.

دانشکدهJKU  لینز جدید ترین دانشکده این دانشگاه می باشد که شروع کار رسمی این دانشکده از سال ۲۰۱۴ بوده است.این دانشکده در هر سال تقزیبا ۳۰۰ دانش آموز برای تحصیل جذب می کند که در نهایت برای فارغ التحصیلان مدرک کارشناسی ارشد در طب انسانی اعطا می کند.

یکی دیگر از رشته های تحصیل در این دانشگاه ,تحصیل در طراحی سایت و تجارت و اقتصاد می باشد که شما می توانید با تحصیل در این رشته با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی وب فارغ التحصیل شوید.

این دانشگاه برای دانشجویان امکاناتی چون خوابگاه اجاره می دهد ,اما کمی مکان خوابگاه ها از دانشگاه دور می باشند و شما باید طی مسافتی به دانشگاه برسید که یکی از خوابگاه های آن در شهر WIST هاوس می باشد.