کالج مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل کشور چک

کالج مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل کشور چک

 

قدیمی ترین و بزرگ ترین دانشگاه خصوصی کشور چک,کالج مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل نام دارد.این کالج در سال ۲۰۰۱ تاسیس شده است.

دانشگاه خصوصی مدیریت اجتماعی و روابط بین الملل کشور چک در سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳ بیش از ۱۸۰۰ دانشجو جذب کرده است.کالج خصوصی کشور چک در سال ۲۰۰۷ توانست حکم دانشگاه خصوصی را دریافت کند.در دانشگاه مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل چک در مقطع کارشناسی (لیسانس),کارشناسی ارشد(فوق لیسانس) و دکترا دانشجو می پذیرد.

 

رشته های تحصیلی در دانشگاه مدیریت اجتماعی و روابط بین الملل کشور چک
۱-   روابط بین الملل و مطالعات اروپایی
۲-  مدیریت امور اجتماعی
۳-  دارایی صنعتی
۴-  تجارت بین الملل

 

یکی از نکات قابل توجه و خوبی های کالج مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل چک این می باشد که برای افراد معلول که قصد تحصیل در این دانشگاه دارند تسهیلات ویژه ای برای آنها در نظر گرفته اند از جمله:خدمات مشاوره، کتابخانه، دیکتافون و کتابچه های مورد نیاز.

کادر آموزشی و اساتید با تجربه در این کالج برای دانشجویان دروس تدریس می کنند,خصوصا در رشته ی روابط بین الملل و مطالعات اروپایی که اساتید این رشته بیشتر خارجی و با تجربه می باشند.

این کالج دارای خوابگاه برای دانشجویان می باشد,خوابگاه کالج مدیریت اجتماعی و روابط بین الملل تازه تعمیر شده است و خیلی شیک و با امکانات خوبی برای دانشجویان آماده کرده اند.

دروس در این کالج به زبان کشور چک تدریس می شود,همچنین همکاری این دانشگاه با ۲۰ دانشگاه بزرگ دنیا مثال زدنی می باشد که باعث پیشرفت این دانشگاه شده است,این دانشگاه به طور مستقیم با دانشگاه های آمریکا و روسیه تبادل و همکاری دارد.

 

بورسیه کالج مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل کشور چک

این کالج به دانشجویان متقاظی بورسیه اعطا نمی کند ,دانشجویانی که قصد تحصیل در این کالج دارند باید هزینه شهریه و دیگر هزینه ها برای ورود و تحصیل به این کالج بپردازند.

 

هزینه خوابگاه کالج مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل کشور چک

هزینه ماهیانه اجاره خوابگاه دانشجویان دانشگاه مدیریت امور اجتماعی و روابط بین الملل کشور چک بین ۷۰ یورو الی ۱۵۰ یورو در ماه می باشد.