معرفی کالج مک دانیل مجارستان

دانشگاه های مجارستان : اگر قصد ادامه تحصیل در یکی از کالج های خارج از ایران را دارید دانشگاههای مجارستان با امکانات آموزشی بسیار مناسب و با کیفیت بالا یکی از گزینه های انتخابی می باشند . حتی مدارک تحصیلی مجارستان در ۲۵ کشور اروپایی و آمریکا و کانادا و ایران مورد تائید می باشد .

study.in_.hungary002

یکی از دانشگاه های معتبر مجارستان کالج اینترنشنال (مک دانیل) بوده که در کنار ارائه دوره پیش دانشگاهی علوم پزشکی , فنی و مهندسی , علوم انسانی و زبان انگلیسی ، رشته های دانشگاهی علوم انسانی نظیر مدیریت بازرگانی ,علوم سیاسی, روابط بین الملل و اقتصاد را نیز در مقطع لیسانس برگزار می کند . علاقه مندان به تحصیل در کالج اینترنشنال مجارستان توجه داشته باشند جهت ارزیابی اولیه از سوی دانشگاه آزمونی به صورت کتبی و شفاهی انجام می پذیرد تا نیازمند به گذراندن دوره های مقدماتی در هر رشته تحصیلی نباشید . در رابطه با نوع و چگونگی سوالات آزمون ارزیابی کالج اینترنشنال مجارستان می توان گفت بخش کتبی امتحان شامل زیست شناسی (۲۰ سئوال) ، شیمی (۲۰ سئوال) و انگلیسی (۶۰ سئوال) برای علاقه مندان به شرکت در رشته پزشکی و زبان انگلیسی (۴۰ سئوال) برای علاقه مندان رشته بهداشت و درمان می باشد و در کنار آزمون کتبی برای رشته های ذکر شده و همچنین سایر رشته های کالج مک دانیل آزمون شفاهی نیز توسط اساتید برگزار می شود که این مصاحبه شفاهی بیشتر شامل علت و انگیزه دانشجو برای ورود به رشته است .

کالج اینترنشنال مجارستان به دلیل برگزاری کلاس های آموزشی توسط اساتید خارجی و بسیار مجرب ، کلاس های فشرده ، ارائه امکانات آموزشی بسیار مناسب و آمار قبولی بالا تا ٪۹۵در نوع خود به یکی از کالجهای موفق در مجارستان تبدیل شده که در کنار دروس هر رشته بصورت جداگانه کلاس های آموزش زبان انگلیسی را نیز برگزار می کند . البته این دانشگاه فاقد خوابگاه می  باشد .

در آخر نیز اگر تصمیم گرفته اید در کالج اینترنشنال مجارستان به تحصیل بپردازید هزینه های مرتبط با تحصیل شامل هزینه صدور پذیرش ۲۰۰ یورو ، هزینه  ثبت نام ۲۰۰ یورو و شهریه سالیانه دوره پیش دانشگاهی کالج مک دانیل ۵۲۰۰ یورو و حدود ۷۵۰۰ یورو برای مقطع لیسانس می باشد .