دانشکده پزشکی قبرس یا دانشگاه خاور نزدیك

دانشگاه خاور نزدیك / Near East University :
دانشگاه های قبرس : دانشگاه خاور نزدیك  که در جوامع بین المللی به صورت Near East University شناخته می شود از مراكز آموزش عالی خصوصی برجسته قبرس به شمار می رود که  با كیفیت علمی بالا ی خود از  سال ۱۹۸۸ میلادی با سرمایه گذاری سرمایه داران ترك و با حمایت دولت تركیه و دولت قبرس در لفكوشا (پایتخت قبرس) تاسیس گردید

622404_RqDpJr4P

این دانشگاه برجسته حدود ۱۵ هزار دانشجو دارد که از ۵۰ کشور بزرگ دنیا گرداگرد هم مشغول تحصیل می باشند. امکانات و شرایط این دانشگاه برای دانشجویان بسیار مناسب است. می توان گفت این دانشگاه اولین دانشگاه پزشکی در قبرس می باشد که پزشک های فارغ التحصیلان آن همه مجرب می باشند. گفتنی است که دانشجویان کارشناسی می توانند با خیال راحت با مدرک خود در ایران کار پیدا کنند اما برای تایید مدرک های بالاتر ، وزارت علوم ایران همچنان مشغول تحقیقات است. دانشجویان این مرکز می توانند با انتقالی به دانشگاه های اروپایی و امریکایی راه پیدا کنند. بلافاصله بعد از اتمام تحصیل دانشجویان وارد بازار کار می شوند.

گفتنی است که در این دانشگاه می توانید برای تمام رشته ها در تمامی گرایش های موجود، به عنوان یک دانشجوی ایرانی اقدام کنید.