دانشگاه ملی دریانوردی ادسا اوکراین

دانشگاه ملی دریانوردی ادسا اوکراین

 

یکی دیگر از دانشگاه های ملی اوکراین,دانشگاه ملی دریانوردی ادسا اوکراین می باشد که در سال ۱۹۶۶ تاسیس شده است و رتبه ی آن در بین دانشگاه ی جهان ۷۶۹۸ می باشد.تدریس دروس در دانشگاه ملی دریانوردی ادسا اوکراین به دو زبان روسی و انگلیسی می باشد.

 

رشته های تحصیل در دانشگاه ملی دریانوردی ادسا اوکراین در مقطع لیسانس و فوق لیسانس

۱-کشتیرانی
۲-سیستمهای تولید انرژی در کشتیرانی
۳-سیستمهای الکتریکی کشتی
۴-هدایت سیستمهای مکانیزه
۵-سیستمهای رادیو الکتریکی
۶-رشته حقوق
۷-رشته مدیریت

 

شرایط تحصیل در دانشگاه ملی دریانوردی ادسا اوکراین

دانشجویانی که قصد تحصیل در دانشگاه دریانوردی ادسا اوکراین دارند با شرکت در دوره پیش دانشگاهی و قبولی در آزمون پایان دوره پیش دانشگاه بدون آزمون ورودی به دانشگاه جذب دانشگاه بشوند و ادامه تحصیل در رشته دلخواه بدهند و در نتیجه مدرک کارشناسی (لیسانس) و کارشناسی ارشد(فوق لیسانس) را کسب نمایند.(شرکت در دوره پیش دانشگاهی ,دانشگاه ملی دریانوری ادسا اجباری نیست).

اگر شما قصد تحصیل در رشته دریانوردی دارید ,دوره های مکمل نظیره:دوره های زبان انگلیسی، دوره های  شنا، دوره های غواصی،  دوره های غریق نجات،دوره های  کمک های اولیه،دوره های  احیا را بگذرانید ,تحصیل در این دانشگاه برای شما آسان می شود و به راحتی می توانید مدرک تحصیلی خود را کسب نمایید.

 

هزینه ی تحصیل در دانشگاه ملی دریانوردی ادسا اوکراین 

شهریه هر ترم تحصیل در دانشگاه ملی دریانوردی ادسا اوکراین به زبان انگلیسی ۱۵۰۰ الی ۲۰۰۰ دلار می باشد ,اما شهریه هر ترم تحصیل در این دانشگاه به زبان روسی ۱۱۰۰ الی ۱۵۰۰ دلار و هزینه خوابگاه دانشجویی برای هر ماه بین ۵۰ دلار الی ۱۰۰  است.

 

دانشجویانی که قصد تحصیل در دانشگاه ملی دریانوردی شهر ادسا اوکراین دارند اگر در خوابگاه دانشجویی استراحت کنند ,ماهانه حدود۲۵۰ الی ۳۰۰ دلار هم برای کرایه و هزینه خوراک پرداخت کنند.