دانشگاه خصوصی لجندا

دانشگاه خصوصی لجندا

یکی از موسسه های خصوصی مجاز و مورد تایید وزارت علوم ایران در مقطع کارشناسی (لیسانس) مالزی ,دانشگاه لجندا می باشد.این دانشگاه که در شهرکوالالامپور و فاصله ۳۰ دقیقه از فرودگاه و همچنین در نزدیکی ایستگاه قطار قرار دارد که از نظر رفت و آمد به این دانشگاه مشکلی وجود ندارد.

موسسه آموزشی لجندا یکی از موسسه های خوب در امر تدریس می باشد که در طی سال های اخیر پیشرفت های زیادی داشته است.موسسه آموزشی لجندا بزرگترین موسسه آموزشی در مالزی می باشد که دارای ۵ کالج است.

در حال حاظر در این موسسه بیش از ۴۵۰۰ دانشجو در حال تحصیل دارد که از ۴۰ کشور جهان جذب این دانشگاه شده اند.در این دانشگاه دانشجویان می توانند در رشته های نظیره: مهندسی، معماری، ساختمان، علوم پزشکی، فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، تجارت ، هنر و حسابداری تحصیل کنند.

یکی از نکات مثبت برای دانشجویانی ایرانی که قصد تحصیل در دانشگاه لجندا دارند ,وجود چند استاد ایرانی در این دانشگاه می باشد که شما می توانید از آنها مشاوره بگیرید.

نکته مثبت دیگر برای دانشجویانی که قصد تحصیل در موسسه خصوصی لجندا مالزی دارند این می باشد که دانشجویان می توانند برای تدریس در این دانشگاه از هر ماه تحصیل برای ثبت نام و جذب دانشگاه اقدام نمایند.۳ ماه اصلی تحصیل در این دانشگاه , ماه های ژانویه، آوریل، و آگوست می باشد که دانشجویان می توانند ثبت نام کنند.

دانشجویان گرامی که قصد تحصیل در موسسه آموزشی لجندا مالزی دارند ,می توانند برای استراحت خود ,خوابگاه اجاره کنند که هر آپارتمان داراي ۳ اتاق و ۳ حمام  آشپزخانه و سالن و همچنین امکانات این آپارتمان ها شامل  تخت خواب و قفسه و اشكاف ، پنكه سقفي و ميز و صندلي مطالعه و دسترسی به اینترنت برای دانشجویان می باشد.

آدرس دانشگاه لجندا:Bandar Universiti Teknologi Legenda
Batu 12 , Mantin,
Negeri Sembilan,
Malaysia

۷۱۷۰۰

شماره تماس دانشگاه لجندا:

+۶ ۰۶-۷۵۸۸ ۷۵۰

+۶ ۰۶-۷۵۸۷ ۴۴۰