اخذ اقامت بلاروس

بلاروس

اگر شما قصد مهاجرت به بلاروس دارید ,قبل از هر اقدامی باید اطلاعاتی را در مورد این کشور داشته باشید.پایتخت بلاروس شهر مینسک است.بلاروس از جمله کشور هایی می باشد که از دریا دور می باشد,همچنین کشور های هم مرز با بلاروس روسیه، اوکراین، لهستان، لیتوانی، و لتونی می باشند.

جمهوری بلاروس یکی از کشور هایی می باشد که دانشجوهای خارجی زیادی برای تحصیل به این کشور رفت آمد دارند ,خصوصا دانشجوهای ایرانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور دارند ,بلاروس را برای ادامه تحصیل انتخاب میکنند.

یکی از دلایلی که دانشجوهای ایرانی بلاروس را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند,شرایط آسان اقامت در این کشور می باشد,اگر شما قصد ویزای فوری بلاروس دارید می توانید با پرداخت  ۲ برابر مبلغ ویزای عادی کشور بلاروس طی ۱ تا ۳ روز کاری ویزای این کشور را دریافت کنید.نکته قابل توجه در پرداخت وجه این می باشد که مبلغ پرداختی به حساب سفارت بلاروس در ایران غیر قابل استراد است.

ویزای کوتاه مدت بلاروس اعتبار ۹۰ روزه دارد که مخصوص دانشجویان و کسانی که قصد تجارت با کشور بلاروس دارند مناسب می باشد.برای دریافت ویزای کوتاه مدت بلاروس حداقل ۷ روز زمان نیاز می باشد.

ویزای بلند مدت که برای دانشجویان از طرف موسسه آموزشی جمهوری بلاروس صادر می گردد (طی دعوت نامه) معمولا یک ساله می باشد و شما می توانید با مراجعه به کنسولگری بلاروس در ایران برای شما ویزا صادر گردد.

نکته مهم برای اقامت به بلاروس, دعوتنامه بستگان یا فرد دعوت کننده معتبر برای شخص متقاظی می باشد.

یکی دیگر از راه های مهاجرت به بلاروس ,ثبت شرکت و پرداخت مالیات می باشد.کشور بلاروس یا موقعیت فعلی خود با کشور های چین و روسیه و همچنین کشور المان توانسته بازار خوبی را در کشور ایجاد کند.

اگر شما بتوانید قوانین کشور بلاروس را رعایت کنید ,می توانید اقامت این کشور را دریافت کنید.