تحصیل در دانشگاه راسکین انگلستان

دانشگاه راسکین انگلستان

 

 

یکی از بزرگترین دانشگاه های شرق انگلستان ,دانشگاه راسکین می باشد که با ۳۱۰۰۰ دانشجو در حال تدریس به دانشجویان متقاظی تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد.کادر آموزشی مجرب این دانشگاه مثال زدنی می باشد که هدف آنها برنامه ریزی و تدریس صحیح به دانشجویان می باشد.

دانشگاه راسکین انگلستان یکی از دانشگاه هایی می باشد که دانشجویان ایرانی را برای تحصیل جذب می کند که علاوه بر مدرک لیسانس و فوق لیسانس از این دانشگاه می توانید مهارت های فنی تحصیل را در این دانشگاه دریافت کنید.

دانشگاه راسکین انگلستان فعالیت های زیادی در زمینه کار و تجارت دارد که یکی از این فعالیت ها ,همکاری با  بیش از ۲۵۰ شرکت بزرگ داخلی ‚خارجی می باشد که همین برای دانشجویان فارغ التحصیل این دانشگاه مناسب می باشد ,زیرا می توانند پس از ۶ ماه که دروس آنها پایان یافت وارد بازار کار بشوند.

در طی نظر سنجی که دولت بریتانیا در خصوص دانشگاه راسکین انگلستان انجام داده است,اینگونه نتیجه گیری کرده است که بهترین دانشگاه در رشته روانشناسی,دانشگاه راسکین است و همچنین در رشته زبان و ادبیات انگلیسی  دومین دانشگاه از لحاظ رنکینگ در بریتانیا می باشد.طبق نظر سنجی سال ۲۰۱۰ انجام داده است این دانشگاه بعنوان سومین دانشگاه مورد علاقه دانشجویان خارجی به شمار می اید.

خوابگاه دانشگاه راسکین انگلستان

دانشگاه راسکین انگلستان دارای خوابگاه مجهز می باشد که شامل انواع اتاق ماننده:سوئیت های یکنفره , خانه ها و آپارتمان های مشترک و خوابگاه های سنتی انگلیسی می باشد که حدود تا مرکز شهر فاصله زیادی ندارد.

ساختمان دانشگاه راسکین انگلستان در دو شهر  چلمسفورد و کمبریدج قرار دارند که هر دو شهر آن از لندن کمتر از یک ساعت فاصله دارند.

 

هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

اگر بخواهیم هزینه زندگی در انگلستان و هزینه تحصیل یک سال شما را حساب کنیم تقریبا برای هر سال  بین ۸۰ تا ۹۰ میلیون تومان می باشد.