دانشگاه دولتی برست بلاروس

در این پست قصد معرفی دانشگاه دولتی برست brsu بلاروس داریم .خصوصا برای شما که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور دارید می توانید با مطالعه این پست و تماس با ما مشاوره تحصیلی برای ادامه تحصیل در این دانشگاه داشته باشید.

دانشگاه دولتی برست بلاروس که سه ساختمان برای تحصیل دانشجویان دارد با امکانات و فضای هایی ماننده  مجموعه ورزشی,کتابخانه ,موزه زیست شناسی,سالن تشریح و همچنین چهار ساختمان هم برای خوابگاه ویژه دانشجویان دارد.

دانشگاه دولتی برست بلاروس

 

شما که قصد تحصیل در دانشگاه دولتی بلاروس دارید باید در دوره پیش دانشگاهی این دانشگاه که مخصوص دانشجویان خارجی می باشد شرکت کنید که این دوره از اول نوامبر هر سال شروع می شود.هزینه تحصیل در دوره پیش دانشگاه این دانشگاه هم ۱۶۵۰ دلار است.

 

رشته های برای تحصیل در مقطع ارشد در دانشگاه دولتی بلاروس وجود دارد که شامل:

۱-رشته فلسفه ۲-تاریخ ۳-حقوق ۴-اقتصاد  ۵-زیست شناسی ۶-جغرافی ۷-ریاضیات  ۸-شیمی

رشته های برای تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاه دولتی بلاروس وجود دارد که شامل:

۱-ریاضیات ۲-شیمی۳-زمین شناسی۴-تاریخ ۵-زبان شناسی ۶-اقتصاد ۷-علوم سیاسی  ۸-روان شناسی  ۹-گیاه شناسی

اگر شما برای ادامه تحصیل در خارج از کشور قصد تحصیل در دانشگاه دولتی برست بلاروس دارید می توانید از ارز دولتی تحصیل استفاده کنید .برای دریافت ارز تحصیلی شما می توانید بعد از گذراندن دوره پاتفک روسی یا روش دیگر این می باشد که در سایت وزرات علوم هم ثبت نام کنید و با تحویل مدارک قبولی در دوره پیش دانشگاهی دانشگاه مورد نظر خارج از کشور برای دریافت ارز تحصیلی اقدام کنید.