تحصیل در آکادمی موزیک بلاروس

اگر شما قصد تحصیل در خارج از کشور در رشته موزیک دارید می توانید در آکادمی موزیک بلاروس تحصیل کنید .این آکادامی در سال ۱۹۳۲ افتتاح شده است.

 آکادمی موزیک بلاروس

آکادامی موزیک بلاروس برای جذب دانشجو از همه نقاط جهان اساتید خوبی را با مدرک دکترای موسیقی گرداوری کرده است که تعداد این اساتید ۷۰ نفر می باشد ,این دانشگاه تقریبا ۲۰۰۰ دانشجو دارد که هم در دانشگاه موزیک بلاروس و هم در دانشکده های دیگر این دانشگاه که در شهر های دیگر می باشد تحصیل میکنند.

فارغ التحصیلان آکادامی موزیک بلاروس دارای رهبریت سنفونی جهان هستند که از افتخارات این دانشگاه در جهان می باشد.

 

شرایط تحصیل در آکادمی موزیک بلاروس

شما قبل از تحصیل در آکادامی موزیک بلاروس باید آمادگی لازم را داشته باشید که به صورت بیسیک بتوانید با یکی از ساز ها مهم موسیقی کار کنید.

شرط دیگر تحصیل در دانشگاه موزیک بلاروس حضور و ثبت نام متقاظی این رشته در دوره پیش دانشگاهی می باشد که باید بعد از گذراندن این دوره خود را برای شرکت در  آزمون ورودی به دانشگاه موزیک با انتخاب یک استاد راهنما آمادگی لازم برای امتحان را کسب نماید.

سبک و نوع امتحان ورودی آکادمی موزیک بلاروس به این صورت می باشد که هر متقاظی تحصیل در آکادامی باید در مدت زمان ۲۰ دقیقه تکنوازی کند .

اگر شما در این امتحان نمره قبولی به دست بیاورید می توانید در دانشگاه تحصیل کنید و اگر نتوانید نمره قبولی کسب کنید باید در تاریخ دیگری که اساتید برای شما در نظر می گیرند دوباره امتحان بدهید.

اگر شما می خواهید در رشته آهنگ سازی در آکادامی موزیک بلاروس تحصیل کنید از امتحان تک نوازی معاف هستید و فقط باید شما موسقی را در حد بیسیک بلد باشید.

اگر بخواهیم از هزینه این رشته بگویم ,باید گفت تحصیل در رشته هنر در سراسر اروپا زیاد می باشد که تحصیل در آکادامی موزیک بلاروس هم در هر ترم  بین ۱۵۰۰ دلار الی ۴۰۰۰ دلار می باشد که جز گرانترین رشته ها می باشد.