راهنمای تحصیل در مقطع دبیرستان در انگلستان

تحصیل در انگلیس

 

اگر شما خانواده های محترم قصد فرستان فرزندانتان برای تحصیل به خارج از کشور دارید ,ما برای شما پیشنهاد می کنیم کشور انگلستان را انتخاب کنید.زیرا انگلستان هم از لحاظ امنیت بین کشور های اروپایی بهتر می باشد و همچنین کیفیت تدریس در این کشور بسیار بالا می باشد.

شرایط تحصیل در مقطع دبیرستان انگلستان

یکی از مزیای تحصیل در انگلستان در مقطع دبیرستان این می باشد که دیپلم تحصیل کشور انگلستان در همه کشور ها معتبر می باشد و شما در همه جای دنیا می توانید ادامه تحصیل دهید.دیگر مزایای تحصیل در انگلستان در این مقطع این می باشد که شما می توانید اقامت در انگلستان را بدست بیاورید.اگر فرزند شما سن کمتر از ۱۸ سال داشته باشد برای تحصیل در انگلستان نیاز به مدرک زبان IELTSنخواهند داشت .

اگر فرزندان شما سن کمتر از ۱۵ سال دارند و قصد تحصیل در انگلستان را برای آنها فراهم کرده اید باید در دوره های  GCSE شرکت کنند که این دوره هم شامل دو بخش  GCSE1 و  GCSE2 می باشد.مدت زمان تحصیل هر یک از این دوره ها یک سال می باشد .حال اگر سن فرزند شما بین ۱۶ تا ۱۷ ساله باشد فقط باید در دوره ی یک ساله  GCSE2 شرکت کنند که بعد از یادگیری صحیح زبان انگلیسی و لهجه زبان انگلیسی می توانند در کالج های انگلستان ثبت نام کنند.

یکی از دلایل تحصیل در انگلستان ,معتبر بودن مدارک تحصیلی این کشور می باشد که برای بازار کار خیلی مناسب می باشد .سطح تحصیلات در انگلستان نسبت به سایر کشور ها مانند  بلاروس ، قبرس ، ارمنستان ، فیلیپین بسیار بالاتر می باشد.

اگر فرزند شما اخذ ویزای تحصیلی در انگلستان شد و جذب یکی از کالج های این کشور شد ,فرزند شما می تواند برای شما طی یک هفته اخذ ویزای دیداری کند و شما را دعوت کند .

هزینۀ تحصیل در مقطع دبیرستان در انگلستان

هزینه سالانه تحصیل و زندگی در انگلستان به طور متوسط بین بیست و پنج هزار پوند تا سی و شش هزار پوند می باشد که این قیمت بسیار بالایی نسبت به لندن نمی باشد.

اگر قصد اعزام فرزندانتان به خارج از کشور به منظور تحصیل دارید می توانید برای راهنمایی و مشاوره با ما تماس بگیرید.