تحصیل در انگلستان بدون نیاز به مدرک آیلتس

تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان بسیار مناسب می باشد برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور دارند ,زیرا تحصیل در دانشگاه های انگلستان و کسب مدرک تحصیلی از کالج های انگلستان آرزوی  افراد تحصیل کرده می باشد,حال شما می توانید بدون نیاز به مدرک زبان در دانشگاه های انگلستان ثبت نام کنید و مدرک تحصیلی کسب نمایید.

شما می توانید در هر سن و سالی که هستید در همه مقاطع تحصیلی کشور انگلستان تحصیل کنید ,تحصیل در دانشگاه های انگلستان از لحاظ امکانات آموزشی بسیار مناسب و در بالاترین سطح علمی قرار دارد.

برای تحصیل در انگلیس برای دانش آموزان زیر ۱۷ سال مدرک زبان انگلیسی نیاز نمی باشد .شما می توانید در طی ۴ الی ۵ ماه ویزای تحصیلی به انگلستان دریافت کنید .

 

دوره ی Foundation در انگلستان

افرادی که قصد تحصیل در مقطع لیسانس در انگلستان دارند باید در دوره ی Foundation در مدت یک سال شرکت کنند,این دوره ها در دانشگاه های بریتانیا برگزار می گردد.دانشجویان باید دقت داشته باشند یکی از شرایط قبولی دانشگاه های انگلستان قبولی در دوره و کسب نمره های بالا از دروس دوره مقدماتی Foundation نمایند.

تحصیل در مقطع کارشناسی در انگلستان بین ۲ تا ۴ سال طول می کشد تا دانشجویان بتوانند مدرک تحصیلی از دانشگاه های معتبر انگلستان کسب نمایند.

اگر قصد شما برای تحصیل در انگلیس در مقطع کارشناسی ارشد می باشد باید شما ارائه مدارک تحصیلی و ریز نمرات سال آخر دبیرستان را بصورت رسمی و ترجمه به دانشگاه مورد نظر انگلستان تحویل دهید.

رشته های موجود در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های انگلستان

۱- کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی

۲- مدیریت بازاریابی کارشناسی ارشد

۳- مدیریت  کارشناسی ارشد

و بسیاری از رشته های دیگر….

(شما برای اطلاع بیشتر و شرایط ثبت نام دانشگاه های انگلستان می توانید با ما تماس بگیرید)

مدارک مورد نیاز برای ورود به دانشگاه انگلستان

۱- فرم تکمیل شده مدارک تحصیلی
۲- وضعیت شخصی گذرنامه بین المللی تسلط به زبان انگلیسی