دانشگاه فنی مهندسی ویتبسک بلاروس

قبل از اینکه دانشگاه فنی مهندسی ویتبسک کشور بلاروس را بخواهیم معرفی کنیم ,اندکی شهر ویتبسک بلاروس که دانشگاه فنی مهندسی در این شهر قرار گرفته است معرفی می کنیم:

شهر تاریخی ویتبسک بلاروس در شمالی ترین نقطه کشور بلاروس قرار گرفته است که آثار های تاریخی و بناهای قدیمی زیادی در این شهر وجود دارد و مردم این شهر مهربان و رفتار آنها بسیار خوب می باشد .

دانشگاه فنی مهندسی ویتبسک بلاروس

 

دانشگاه فنی مهندسی ویتبسک بلاروس دارای ۶ دانشکده می باشد که دانشجویان در رشته های موجود در این دانشگاه و دانشکده های می توانند تحصیل کنند.

دانشکده های دانشگاه فنی مهندسی ویتبسک(VSTU) بلاروس

۱-دانشکده مکانیک

۲-دانشکده هنر و فناوری

۳-دانشکده طراحی و دیزاین

۴-دانشکده اقتصاد

۵-دانشکده  علوم اجتماعی

۶-دانشکده برگذار کننده دوره های پیش دانشگاهی

طبق قانون دانشگاه های کشور بلاروس این دانشگاه هم برای دانشجویان خارجی که قصد تحصیل در دانشگاه فنی مهندسی دارند ,شرکت در دوره پیش دانشگاهی که در یک دانشکده این دانشگاه برگزار می شود را قانون ورود و از شرایط تحصیل دانشگاه فنی مهندسی می باشد که دانشجویان باید بتواند بعد از شرکت در دوره آموزشی و کسب نمره قبولی از امتحانات در دانشگاه پذیرش شوند.

برای تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه فنی مهندسی برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور دارند این دانشگاه دانشجو می پذیرید.

این دانشگاه امکانات آموزشی خوبی برای دانشجویان در نظر گرفته است که دانشجویان بعد از ثبت نام در دانشگاه می توانند از آنها استفاده کنند از جمله : آزمایشگاه پیشرفته، کتابخانه، سالن اجتماعات و همچنین امکانات رفاهی دیگر برای دانشجویان مانند خوابگاه برای استراحت دانشجویان.

 

مدارک لازم برای ثبت نام در دانشگاه فنی مهندسی ویتبسک کشور بلاروس

۱-پاسپورت و ترجمه پاسپورت

۲-شناسنامه و ترجمه شناسنامه

۳- عکس (۶ قطعه)

۴-مدارک تحصیلی به صورت ترجمه شده به زبان روسی

۵-آزمایش ایدز و هپاتیت B و گواهی سلامت