معرفی خوابگاههای دانشگاههای مالزی

دانشگاههای مالزی

ما در این پست سعی داریم خوابگاه های دانشگاه های برتر کشور مالزی را برای شما معرفی کنیم تا متقاظیان تحصیل در مالزی به راحتی بتوانند بعد از مراحل ثبت نام در دانشگاه کشور مالزی بتوانند خوابگاه دانشگاه برای خود رزرو کنند.

 

دانشگاه تناگا :

دانشگاه Uniten برای خدمات بهتر به دانشجویان ,دو خوابگاه برای دختران دارد که یکی از آنها در نزدیکی مسجد و دریاچه قرار دارد و خوابگاه دیگر هم در نزدیکی ساختمان اصلی دانشگاه قرار گرفته است .هر یک از خوابگاه دختران شامل یک اتاق چهار نفره می باشد که با يك حمام ودستشويي و آشپز خانه و بالكن که اتاق ها شامل یک پنکه سقفی و کمد و مبل چهار نفره و میز مطالعه و چراغ مطالعه براي چهار نفر مجهز است.

هزینه ماهانه اجاره این خوابگاه هر نفر ۲۵۰ رينگت می باشد که برای اتصال به اینترنت دانشجویان در ماه ۳۰ رينگت دريافت ميشود.ساعت استفاده از اینترنت در خوابگاه هم از ساعت ۵ عصر تا ۷ صبح می باشد.

خوابگاه پسران هم به همین صورت می باشد ,اما خوابگاه دوم دختران که در نزدیک ساختمان دانشگاه قرار دارد شامل آسانسور می باشد به صورت ۳ بلوك ۱۰ طبقه است که در هر طبقه ۷ آپارتمان چهار خوابه وجود دارد.خوابگاه دوم دختران شامل آسانسور می باشد ,اما خوابگاه پسران فاقد آسانسور می باشد و همچنین در طبقه اول خوابگاه بقالي و خشكشويي وجود دارد.

 

مجتمع مسكوني PlazaInda

اگر امکان فراهم نشد که شما در خوابگاه که در اطراف دانشگاه می باشد اجاره کنید ,می توانید در مجتمع مسکونی PlazaInda اتاق اجاره کنید.این مجتمع با دانشگاه Uniten با ماشین ۱۵ دقیقه فاصله دارد.اتاق های این مجتمع سه خوابه و مجهز به دو سرويس حمام و دستشويي و يك آشپزخانه می باشد .هزینه ماهانه این اتاق ها ۵۵۰ رينگت ميباشد.در ضمن برای رفت آمد در طول مسیر دانشگاه و این مجتمع اتوبوس وجود ندارد و باید ماشین های سواری کرایه کرد.

 

مجتمع مسكوني Sauth citg plaza

مجتمع مسکونی Sauth citg plaza کشور مالزی را تقریبا دانشجویان ایرانی برای اجاره ماهانه انتخاب می کنند.قیمت ماهانه اجاره این آپارتمان های سه خوابه بدون وسايل زندگي ۸۰۰ رينگت ميباشد. رو به رو این مجتمع مسكوني Sauth citg plaza,مجتمع تجاری و سوپر مارکت و رستوران ایرانی قرار دارد.در نزدیکی این مجتمع ایستگاه اتوبوس و مترو هم وجود دارد.

 

دانشگاه مالتي مديا مالزي

اگر شما دانشگاه مالتي مديا مالزي را برای تحصیل انتخاب کرده اید می توانید خوابگاه این دانشگاه را اجاره کنید.

یکی از دانشگاه مالزی که از نظر وسعت بزرگ می باشد ,دانشگاه مالتي مديا می باشد و بخاطر همین خوابگاه های این دانشگاه در اطراف ساختمان دانشگاه قرار دارد و رفت آمد دانشجویان از خوابگاه تا ساختمان به سرعت انجام می گیرد.

ساختمان خوابگاه دختران و پسران جدا می باشد که اتاق های ساختمان خوابگاه دو نفره می باشد که مجهز به دو تخت و دو ميز مطالعه است.همچنین در خوابگاه برای دانشجویان اینترنت پر سرعت شبانه روزی وجود دارد.ماهانه هزینه خوابگاه براي هر نفر ۱۵۰ رينگت مالزي ميباشد.این خوابگاه نسبت به خوابگاه های دیگر دانشگاه ارزان تر می باشد.

 

مجتمع مسكوني ساير هايتز

فاصله این مجتمع با دانشگاه حدود ۵ دقیقه با ماشین می باشد ,آپارتمان های این مجتمع سه خوابه می باشند که اجاره وقيمت آن ۱۰۰۰تا۸۰۰ رينگت ميباشد.