معرفی دانشگاه هالت آمریکا

معرفی دانشگاه های آمریکا : اگر برای تحصیل در خارج از کشور ایالت متحده را انتخاب کرده اید یکی از بهترین دانشگاههای ایالات متحده که از نظر اکونومیک در آمریکا رتبه ۲۱ و در سراسر جهان رتبه ۳۱ را کسب نموده است دانشگاه هالت بوده که دوره یکساله MBA  (مدیریت اجرایی) را برگزار می کند .

tenniscourts

با تحصیل در دانشگاه هالت علاوه براینکه مطمئن خواهید بود در یکی از برترین دانشگاه های تجارت جهان تحصیل می کنید برتری های این دانشگاه نسبت به سایر کالج های آمریکایی در تجارت و کسب و کار را در آینده کاری خود نیز می بینید چراکه این دانشگاه اولین بار توسط رهبران کسب و کار طراحی شده و باداشتن کارکنانی متعهد و با تجربه و کارشناسان آشنا با بازارهای آمریکایی ،اروپایی و کشورهای درحال توسعه ، مدیران حرفه ای را برای جامعه به بارمی آورند .

در دانشگاه هالت اتباع ۱۴۰ کشور دنیا با ۱۰۵ زبان متفاوت را می بینید که هر یک در پی  به دست اوردن تجربه ای برای کار و فعالیت تجاری در محیط های بین الملل هستند و حتی پس از فارغ التحصیل شدن از سوی شبکه فارغ التحصیلان هالت با بیش از ۹ هزارعضوفعال مورد حمایت قرار می گیرند .

دانشگاه هالت دارای camposes  در بوستون ، سان فرانسیسکو ، لندن ، دبی ، شانگهای و نیویورک می باشد و یکی از مزیت های عالی دانشگاه برای دانشجویانی که از بابت مسافت مشکل دارند آن است که  می توانند ابتدا در یکی از شعبه های دانشگاه هالت در یکی از کشورهای جهان ثبت نام کنند و سپس سه ماه در دو شعبه دیگر دانشگاه درس بخوانند . حتی با توجه به عضویت دانشگاه هالت در اتحادیه دانشگاه های نیوانگلند مدرک شما با تحصیل در هرکدام از شعبه های دانشگاه همچنان یک مدرک آمریکایی است .

با حضور اکثر مدیران موفق و دانشجویانی که شاید روزی به مدیران تجاری بزرگی تبدیل شوند می توانید شبکه ارتباطات بین المللی خود را توسعه دهید و این دوستی ها در آینده کسب و کار شما بی تاثیر نخواهد بود چرا که بیشتر اعضای هیئت علمی دانشگاه هالت در شرکت هایی همچون شرکت مشاعره بازرگانی ملکتری، شرکت کوکا-کولا،بانک کردیت-سوئیس کار کرده اند و کار آفرین و مخترع بوده اند و از این نظر سعی در تربیت مدیران موفقی مانند خود دارند .

به جز رشته،(دوره های یکساله MBA)(MBA Your One)  رشته های دیگری نظیر Mastero of finface-master of international business-ExecutiveMBA-Master of social enter preneur ship – Bacheler of business administ-ration نیز در دانشگاه هالت تدریس می شود .

و در اخر باید گفت در رتبه بندی روزنامه فاینشتاین تایمز در زمینه تجارت بین الملل ، پویایی بین المللی دانشگاه های بین المللی و هیئت علمی بین المللی ، دانشگاه هالت جزو ۱۰ دانشگاه نخست در جهان محسوب می شود .