دانشگاه رادیو الکترونیک بلاروس

دانشگاه رادیو الکترونیک بلاروس یکی از دانشگاه خوب کشور بلاروس می باشد ,زیرا کادر مجرب آموزشی و اساتید این دانشگاه دارای مدرک عالی تحصیلی می باشند.دانشگاه رادیو الکترونیک بلاروس در سال ۱۹۶۴ افتتاح شده است .

دانشگاه رادیو الکترونیک بلاروس

دانشگاه رادیو الکترونیک بلاروس دارای  ۲۸ رشته و ۴۴ تخصص در رشته های الکترونیک دارد که فارغ التحصیلان این دانشگاه تقریبا بیش از ۴۵ هزار مهندس و ۷۴۵ پروفسور و ۷۰ دکترای علوم می باشند که در بخش صنعت در حال حاظر مشغول به کار هستند.

یکی از پیشرفت های این دانشگاه تبادل اطلاعات و اساتید با دیگر دانشگاه های اروپا و آمریکا می باشد که از اساتید دانشگاه معتبر جهانی برای تدریس به دانشجویان استفاده میکنند.

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور در رشته های رادیو الکترونیک دارند می تواند در مقطع کارشناسی ,کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل کنند .یک امکان که امسال در این دانشگاه راه اندازی شده است تحصیل در چند رشته به زبان انگلیسی می باشد.

برای تحصیل در دانشگاه رادیو الکترونیک کشور بلاروس نیاز به امتحان ورودی دانشگاه نمی باشد ,فقط دانشجویان باید در دوره ی پیش دانشگاهی این دانشگاه شرکت کنند و بتوانند نمره قبولی را کسب نمایند.

دانشجویانی که در دانشگاه رادیو الکترونیک کشور بلاروس قصد تحصیل دارند بعد از ثبت نام در دانشگاه می توانند برای نام نویسی و دریافت کمک هزینه ارز دانشجویی در سایت وزرات علوم ایران نام نویسی کنند .