دانشگاه وسترن سیدنی

دانشگاه های استرالیا : یکی از مهم ترین دانشگاه های استرالیا که از سراسر دنیا دانشجو می پذیرد دانشگاه وسترن سیدنی نام دارد.

University of Western Sydney

این دانشگاه دارای ۷ پردیس در گریتر وسترن سیدنی است . هدف دانشگاه ارائه ی حرفه های مورد نیاز و کاربردی به دانشجویان در هر مقطع و گرایش تحصیلی است. برنامه های مهارتی و تحصیلی به گونه ای است که دانشگاه رابطی بین شما و صنایع است به طوری که حرفه ها را می اموزید و بعد از آن روانه بازار کار می شوید تا از اندوخته ها استفاده کنید.

احراز شغل ها نیز به صورت بین المللی است و نیازی نیست حتما در سیدنی به کار مشغول شوید. دانشجویان با طیف وسیعی از خدمات و امکانات روبرو هستند و از تسهیلات نیز بهره مندند. برخی از این خدمات عبارتند از ارائه مکان زندگی, کلینیک های درمان با داروهای طبیعی, طب سنتی چین و طب سوزنی, ماساژهای ریلکسیشن و درمانی, خدمات مشاوره, خدمات IT (فن آوری اطلاعات), و خدمات مخصوص دانشجویان بین المللی و دانشجوی واحد آموزشی.

 این دانشگاه در تمامی رشته ها و گرایش ها پذیرای دانشجویان ایرانی و دیگر کشور هاست. البته هر سال برای ثبت نام سری به لیست دانشگاه های معتبر از نظر وزارت علوم بزنید تا از وجود این دانشگاه در لیست این وزرات خانه مطمئن باشید.