آکادمی دولتی دامپزشکی ویتبسک بلاروس

یکی از آکادمی های قدیمی کشور بلاروس آکادمی دولتی دامپزشکی ویتبسک بلاروس می باشد این آکادمی در زمینه دامپزشکی و دام پروری و علوم دامی دانشجو می پذیرید.

 آکادمی دولتی دامپزشکی ویتبسک بلاروس

رشته های تحصیل در آکادمی دولتی دامپزشکی ویتبسک بلاروس

۱-دامپزشکی ۲- بهداشت دام ۳-فن اوری تولیدات حیوانی۴-بیماری پرندگان ۵-باکتری شناسی ۶- ویروس شناسی دام ۷- بیماری های خوکی

مدت زمان تحصیل در این رشته ها برای دریافت مدرک ۵ سال می باشد که این ۷ رشته در  ۵ دانشکده که با حضور ۳۴۰ استاد و ۱۷۱ پروفسور برای تدریس برای دانشجویان می باشد.

در آکادمی دولتی دامپزشکی بلاروس دانشجوهای خارجی زیادی که از کشور های روسیه,اکراین ,لبنان و سوریه برای تحصیل جذب دانشگاه شده اند در حال تحصیل در این آکادمی هستند.

شرایط ثبت نام آکادمی دولتی دامپزشکی بلاروس فقط نمره قبولی در دوره پیش دانشگاهی کالج زبان می باشد و برای ورود به آکادمی آزمون خاصی برگزار نمی گردد,ولی شما باید در دوره ۹ ماهه پیش دانشگاهی مهندسی آکادمی دولتی دامپزشکی ویتبسک شرکت کنید و نمره قبولی را کسب نمایید.

اگر شما قبل از ورود به آکادمی دولتی دامپزشکی بلاروس لیسانس دانشگاه ایران دارید , مورد تایید وزارت علوم بلاروس می باشد و شما بعد از طی ۵ سال تحصیل می توانید در یکی از رشته های تحصیلی این دانشگاه مدرک بگیرید.

برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا هم می توان در این آکادمی تحصیل کنید که شما می توانید بعد از ثبت نام در سایت وزارت علوم ایران از کمک هزینه ارز دولتی برای تحصیل در آکادمی دولتی دامپزشکی بلاروس استفاده کنید.